Prohlížíte archiv starého webu. Tato stránka byla naposledy aktualizována ve školním roce 2023/2024.

Navštivte náš nový web.

Mgr. Kateřina Stolínová

třídní učitelka 5.A, vyučující Aj
katerina.stolinova@zsbroumovska.cz

Školní výlet 6.A

Naše třída se vydala na náš historicky první školní výlet (nepočítáme-li harmonizační kurz). Geografickým cílem byl Mladějov, ovšem hlavním cílem akce bylo přežít. Spoiler...podařilo se! První den jsme po krátké cestě autobusem a dlouhé cestě pěsky dorazili do kempu. Jakmile se děti smířily s tím, že jsou ubytované v malých chatičkách a ne v pětihvězdičkovém hotelu, nálada se zvedla. Po dobrém obědě jsme byly přemluveny, abychom třídu vpustily do bazénu. Po předložení pádných argumentů (typu: je vedro) jsme svolily a dětičky se šly spokojeně cachtat.

Vernisáž Da Vinci a módní přehlídka

V pátek 14.6.2024 se uskutečnila každoroční vernisáž k výstavě žákovských prací. Návštěvníci vernisáže se pokochali nejenom pracemi výtvarného kroužku Da Vinci, ale také výtvory žákyň z kroužků keramiky. Dalším bodem programu bylo autorské čtení žákyň ze čtenářského klubu. Následně proběhla módní přehlídka kroužku šití. Všem zúčastněným moc děkujeme a doufáme, že si vernisáž užili. Těm, kterým se dnes nepodařilo přijít, přinášíme alespoň malou ochutnávku v podobě fotek. Bylo to krásné a těšíme se na kreativitu, kterou přinese příští rok!

Projekt 5.C - Art&City

Naši žáci z 5.C v únoru odstartovali mezinárodní projekt s názvem Art and the City, který vznikl pod záštitou ZŠ Broumovská (projektu se dále účastní školy z Gruzie, Azerbajdžánu a Turecka). Žáci sami vytvořili video, které představuje prostředí školy a jejich třídu, a sdíleli jej s žáky zahraničních škol. Hlavním výstupem projektu je interaktivní mapa, do které naši žáci zanesli spoustu zajímavých míst Libereckého kraje.