Červen 2024

Publikoval/a Mgr. Martin Mikuš dne

Přejeme všem žákům krásné prázdniny a všem rodičům léto plné rodinné pohody a zážitků. Pokud si potřebujete vyzvednout vysvědčení, tak to bude možné v týdnu od 8. - 12.7. vždy od 8 - 10 hod., nebo po telefonické domluvě na tel.: 733619032.

Publikoval/a Renata Straková dne

Den dětí - soutěžíme za ceny
Den otců - malovaný portrét pro mého tátu
Zábavné odpoledne - návštěva Dětského koutku v Lidových sadech
Léto - výroba korkových lodiček
Výlet - k potoku u Lesního koupaliště - pouštění našich loděk
Zmrzlinové osvěžení - procházka na terasu cukrárny pro "kopečkovou"
Emoce vzpomínek - kreslené obrázky ve společný plakát z pobytu v Motyčkovic klice - dárek pro Věrku a Matěje
Rozloučení se školním rokem - návštěva Nisaparku Vratislavice

Publikoval/a Mgr. Pavlína Šilhánová dne

Třetí výlet, třetí rozhledna a posledních 12 statečných...

Publikoval/a Bc. Jitka Zrůstová dne

Poslední den dopoledne jsme stihli navštívit i Tesařovskou kapli a oslavit narozeniny. Těšíme se už domů.

Publikoval/a Mgr. Linda Millerová dne

Pár fotek z pohodového kempování s žáky 5. C. Počasí nám vyšlo krásné a moc se nám tu líbí. Užíváme si tu koupačky a pískovcových krás okolí.  Poznali jsme i trochu z historie Hruboskalska a hradu Valdštejn. Zítra zase zpět s plnou polní vlakem do Liberce.

Publikoval/a Mgr. Martin Mikuš dne

Ve čtvrtek 20.6. prošli žáci prvních tříd Stezkou čtenáře a na konci je za odpoměnu čekal rytíř s princeznou a také zasloužená odměna v podobě knížky na prázdniny. Reportážní fotky najdete zde: Pasování na čtenáře.

Publikoval/a Mgr. Martin Mikuš dne

Seznam přijatých žáků najdete zde: seznam přijatých. Ostatní žáci budou v běžných třídách.

Publikoval/a Ing. Petr Socha, Ph.D. dne

Na školním hřišti Plátenická uspořádala ZŠ Broumovská dětský den. Žáci a žákyně druhého stupně si pro mladší děti připravili program plný aktivit, za které jejich účastníci získali body, které následně mohli u stánku vyměnit za různé ceny. Přestože akci ke konci přerušil déšť, všichni zúčastnění, od těch nejmenších až po rodiče, si jí náležitě užili, jak je vidět na přiložených reportážních fotografiích.