Aktuality třídy

Vernisáž Da Vinci a módní přehlídka

V pátek 14.6.2024 se uskutečnila každoroční vernisáž k výstavě žákovských prací. Návštěvníci vernisáže se pokochali nejenom pracemi výtvarného kroužku Da Vinci, ale také výtvory žákyň z kroužků keramiky. Dalším bodem programu bylo autorské čtení žákyň ze čtenářského klubu. Následně proběhla módní přehlídka kroužku šití. Všem zúčastněným moc děkujeme a doufáme, že si vernisáž užili. Těm, kterým se dnes nepodařilo přijít, přinášíme alespoň malou ochutnávku v podobě fotek. Bylo to krásné a těšíme se na kreativitu, kterou přinese příští rok!

Dobi cup 2024

Ve čtvrtek 23.5. se uskutečnila tradiční velká akce Dobi cup. Dobi cup je sportovně vědomostní soutěž libereckých škol, ve které soutěží žáci všech ročníků i učitelé v různých disciplínách. Po loňském 3.místě jsme letos obsadili smolné 4. místo. Vyhráli dvě školy se stejným počtem bodů: ZŠ Ještědská a ZŠ U školy. Gratulujeme.

Nejlepší naše výsledky v jednotlivých disciplínách:

1. místo - vědomostní test (2. stupeň)

2. místo - vybíjená (4. - 5. třídy)

2. místo - člunkový běh ( 1. - 3- třídy)

3. místo - florbalová střelba (učitelé)

5. místo - atletická štafeta (1. - 9. třída)

Ondřej P. - mimořádné gesto fair play!

Atletika - starší žákyně (8., 9. třída) postup do krajského kola

22. 5. jsme se zúčastnili okresního kola v atletickém čtyřboji. Naše dívky ve složení Anča, Nelča, Maru, Valča a Nataška se umístily na skvělém 2. místě z 15 škol a postupují do krajského kola. Naši kluci obsadili 6. místo ze 13.

Naše největší úspěchy:

Anička - v celkovém bodování 4. nejlepší čtyřbojařka ze 75 děvčat, 2. místo v běhu na 60 m (8, 68s), 3. místo v běhu na 800 m (2,45.83)