PRÁZDNINY

Přejeme všem žákům krásné prázdniny a všem rodičům léto plné rodinné pohody a zážitků.

Pokud si potřebujete vyzvednout vysvědčení, tak to bude možné v týdnu od 8. - 12.7. vždy od 8 - 10 hod.

Nebo po telefonické domluvě na tel.: 733619032.

Červen v ŠD 3.oddělení

Den dětí - soutěžíme za ceny

Den otců - malovaný portrét pro mého tátu

Zábavné odpoledne - návštěva Dětského koutku v Lidových sadech

Léto - výroba korkových lodiček

Výlet - k potoku u Lesního koupaliště - pouštění našich loděk

Zmrzlinové osvěžení - procházka na terasu cukrárny pro "kopečkovou"

Emoce vzpomínek - kreslené obrázky ve společný plakát z pobytu v Motyčkovic klice - dárek pro Věrku a Matěje

Rozloučení se školním rokem - návštěva Nisaparku Vratislavice

Školní výlet 6.A

Naše třída se vydala na náš historicky první školní výlet (nepočítáme-li harmonizační kurz). Geografickým cílem byl Mladějov, ovšem hlavním cílem akce bylo přežít. Spoiler...podařilo se! První den jsme po krátké cestě autobusem a dlouhé cestě pěsky dorazili do kempu. Jakmile se děti smířily s tím, že jsou ubytované v malých chatičkách a ne v pětihvězdičkovém hotelu, nálada se zvedla. Po dobrém obědě jsme byly přemluveny, abychom třídu vpustily do bazénu. Po předložení pádných argumentů (typu: je vedro) jsme svolily a dětičky se šly spokojeně cachtat.

Sluníčkový týden v ŠD 3.oddělení

Sluníčkohraní nás provázelo celý týden. O slunci jsme si četli, dozvěděli se o něm zajímavosti, vyrobili si společně veliké, s paprskem každého z nás, veselé sluníčko si z kartónových talířů namalovali. Oblékali jsme se do jeho barev a s naší praktikantkou Áďou se naučili jógovou sestavu Pozdrav slunci a v herně i venku soutěžili. Do svých karet týmů jsme sbírali body a byli za sladkou odměnu vyhodnoceni. Hraní se sluncem se nám líbilo a krásně nás rozzářilo, přestože venku bylo ošklivo a pršelo.